Желания
Добавьте товары в желания
Интернет-магазин женской обуви VadMar
График работы:

Будние: 10:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Вс: выходной

0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

5.0
1429 отзывов
Сортировка:
Дякую за босоніжки, красиві, зручні, якісно зроблено
Ответить
Замовлення прийшло, кеди чудові:легкі і колір такий як я хотіла,нейтральний між беживим і білим. І ціни у вас нижчі чим в інших. Спасибі.
Ответить
Вже не вперше замовляю тут, з розміром завжди все добре. Рекомендую.
Ответить
Менеджер дуже приємна відповів на всі питання, допоміг у підборі. Все співпадає з описом . Взуття дуже гарної якості !!!
Ответить
Добрий день
Босоніжки замовила зразу дві пари однакові тільки різних кольорів. Чому? Тому, що замовляла ще у 2022 році такі, а вони не просто чудові і якісні, вони не зношуються!!! І модель, що підходить, як під штани, так і під сукню, а для мене це важливо)) Мій розмір 38 -24,5, але цього разу замовила на 24 см і сіли ідеально. Бо модель повномірна, стопа в пальці на місці)) Я дуже тішуся, що їх придбала, бо знаю, що не підведуть.
Команді бажаю тільки процвітання і багато задоволених покупців, миру і добра!!!
Ответить
ДЯКУЮ за розуміння і якість обслуговування! Все на ВІДМІННО!!
Ответить
Дуже добре. Швидка відправка і відповідь. Фото відповідає товару в наявності. Дякую за товар...
Ответить
Рекомендую ! Дякую за босоніжки, швидко відправку та приємне спілкування! Покупкою та співпрацею дуже задоволена! Гарного та тихого дня !
Ответить
Швидко. Якісне взуття. Рекомендую
Ответить
Дуже класні кроси, м'якенькі. Швидка доставка. Дякую., приємно мати з вами справу.
Ответить
Замовляю взуття тут вже не вперше. Дуже задоволена
Ответить
Угода пройшла вдало. Рекомендую !
Ответить
Як завжди все чітко по розміру. Не вперше замовляю . Дякую. Рекомендую.
Ответить
Дуже сподобався магазин. Замовляла сабо. Відправили швидко. Якість відмінна. Буду замовляти ще. Рекомендую!!
Ответить
Дуже задоволена покупкою)Взуття підійшло по розміру ідеально,якість на високому рівні!Швидка відправка!
Ответить
Дуже якісне взуття
Ответить
Швидка відправка, розмір підійшов ідеально, зручно,якісно.Рекомендую)
Ответить
Дякую,дуже швидко ,класні і зручні.
Ответить
Величезне дякую за класні кросівки! А також за порядність та чесність
Ответить
Дякую за босоніжки, дужі якісні та зручні
Ответить
Показать ещё 20 отзывов

Мы заботимся о вашей конфиденциальности

Этот веб-сайт использует файлы cookie для маркетинга и статистических целей, а также для безопасной и оптимальной работы сайта. Вы можете изменить это в настройках вашего браузера. Нажмите на кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на использование файлов cookie. Подробнее можно ознакомиться на странице Пользовательское соглашение.